Podnik
Súkromný
EURbez DPH
Všetkocaret down icon
cart icon
Košík
Všetkocaret down icon

Quoting

Získajte ponuku na mieru od spoločnosti Distrelec

Dajte nám vedieť, čo potrebujete, a my vám poskytneme cenovú ponuku na mieru

Objavte naše služby zamerané na vaše individuálne požiadavky týkajúce sa špeciálneho zásobovania, množstvových objednávok a projektov.

ServicePlus

Špeciálne zásobovanie: Prostredníctvom tejto služby vám ponúkame položky nad rámec nášho sortimentu. Ide o ideálnu príležitosť, ako optimalizovať dodávanie doplnkových položiek, tzv. C-dielov: z jedného zdroja!

Množstvové objednávky: Vyžadujete veľké množstvá jednej položky alebo určitú cieľovú cenu? Požiadajte o individuálnu cenovú ponuku.

Projekty: Spoločnosť Distrelec podporuje realizáciu vašich projektov. Od návrhu až po výrobu prototypu: naši terénni pracovníci sú pripravení vám poradiť priamo u vás.

Sortiment ServicePlus

Okrem nášho bežného sortimentu dokážeme pre vás získať viac ako 500,000 ďalších výrobkov – jednoducho, kompetentne a spoľahlivo. Použite na svoje objednávky náš obchod ServicePlus, ktorý je špeciálne vytvorený na tieto účely, prípadne nás kontaktujte telefonicky, faxom alebo e-mailom.

Využite našu službu a profitujte z väčšieho výberu tovaru od rovnakého zdroja, vďaka čomu môžete optimalizovať dodávanie doplnkových „C-dielov“ používaných vo výrobe. K dispozícii sú aj hromadné množstvá – nezáväzne nás kontaktujte a poskytneme vám potrebné informácie.

Tel. na ServicePlus: 044 944 99 11
Email: officesales@distrelec.com