Máte poslednú príležitosť získať katalóg spoločnosti Distrelec 2016/2017 – 3kg koncentrovaných odborných informácií o produktoch vrátane 20.000 nových produktov.

Nie je to len ďalší katalóg. Je to platinová kniha. Elegantný a sofistikovaný adresár ponúkajúci 85.000 originálnych produktov od popredných výrobcov – 20.000 produktov je úplne nových.

Predstavuje konečný referenčný rámec pre profesionálov v oblasti údržby, opráv, prevádzky a automatizácie, ako aj inžinierom dizajnu elektroniky. Každý katalóg je plný 3 kilogramov koncentrovaných odborných informácií.

Technické údaje nového katalógu:

  • Celkom 2068 strá
  • Formát A4: 213mmx300mm
  • Hmotnosť: pribl. 3kg

Náš papierový katalóg je vyhradený, výlučne pre našich obchodných partnerov (B2B). Na objednanie kópie online stačí niekoľko kliknutí prostredníctvom vášho účtu obchodného partnera.

PS: Ak si objednáte iba katalóg, získate zľavový kupón v sume nákladov na dopravu, ktorý si môžete uplatniť pri ďalšom nákupe. Zľavový kupón nie je možné získať objednaním katalógu spolu inými výrobkami.Katalóg

 

Nový úvod
Toto nové 2016/2017 vydanie nášho papierového katalógu je nabité 85.000 originálnymi výrobkami - z toho 20,000 sú úplne nové - od popredných výrobcov.

 

 

Inteligentná údržba oprava a operácia
Predstavujeme úplnú sekciu venovanú údržbe - jeden z našich dôležitých polí. Naším cieľom je skúmať a zdieľať presvedčivé myšlienky, ako môžeme vyvinúť účinnejšie a inteligentnejšie služby obstarávania, ktoré znížia vaše náklady.

 

 

Kategória Informácií
Pridali sme nové sekcie posudkov do nášho katalógu ako sú naši experti vo všetkých kategóriách výrobkov. Každý z nich má svoje postrehy a trendy smerujúce k budúcej inovácií.

 

 


Katalógové video 

Pozrite si video Úvod Katalóg.


Weller