Portfólio RND je už k dispozícii!

S radosťou predstavujeme našu novú značku RND, ktorá zákazníkom poskytuje komplexnú škálu produktov spĺňajúcich požiadavky profesionálov z oblasti elektroniky, elektrotechniky a údržby. Vysoká kvalita sa snúbi s nízkymi cenami, takže výsledkom sú produkty výnimočnej hodnoty, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Všetky produkty radu RND predstavujú produkty každodennej potreby starostlivo vybraté pre vás. Ručíme za vysokú kvalitu produktov, ktoré prechádzajú prísnou kontrolou kvality, pričom všetky produkty spĺňajú náročné normy pre daný priemysel.


RND znamená:

Úspory ako nikdy predtým

V prípade produktov RND sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu produktov a zároveň sa tešiť z usporených nákladov. Vďaka nižším nákladom získate za rovnaké peniaze oveľa viac, čím výrazne rozšírite svoje možnosti na rozvoj a údržbu. Pri nákupe produktov RND sa postupne hromadí miera ušetrených nákladov, v dôsledku ktorých sa proces získavania zdrojov a obstarávania stáva efektívnejším a zároveň tak výrazne ušetríte za každodenné úkony.

Môžete stavať ako nikdy predtým

S produktmi každodennej spotreby s nízkou cenou a vysokou kvalitou postavíte viac. Sortiment RND tvorí 5 000 produktov, ku ktorým každý mesiac pribúdajú nové položky. Sortiment RND obsahuje všetky najpoužívanejšie komponenty a umožňuje vám tak znižovať náklady za diely, ktoré najčastejšie používate. RND možno využívať nielen v oblasti výroby, ale aj v dielňach zaoberajúcich sa výskumom, vývojom a výrobou prototypov.

Môžete opravovať ako nikdy predtým

Rôznorodé portfólio káblov, komponentov, konektorov a meracích pomôcok predstavuje len časť toho, čo vám RND prináša. Základom je dostupnosť. Produkty RND máme vždy skladom a doručujeme ich do 24 hodín, umožňujúc tak lepší manažment vášho inventáru a potrebných náhradných dielov a v dôsledku toho aj efektívnejšiu a lepšie plánovateľnú údržbu a opravy.

Sortiment značky RND pokrýva širokú škálu produktov, od konektorov cez drôty a káble až po rezistory, kondenzátory, spínače a mnohé iné. Každý mesiac na trh uvádzame nové produkty, preto vám odporúčame pravidelné návštevy nášho internetového obchodu, kde nájdete všetky novinky a najhorúcejšie ponuky.

Ak chcete vedieť viac o našej novej značke RND, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu na adrese rnd@distrelec.com.


RND Power

Sortiment napájacích zdrojov RND zahŕňa tieto produkty:

Meniče DC-AC, napájacie zdroje, batérie

Kúpiť teraz
RND Connect

Séria pripájacích produktov značky RND zahŕňa nasledujúce produkty:

Adaptéry, konektory, HDMI, USB

Kúpiť teraz
RND Connect

Séria káblových produktov značky RND zahŕňa nasledujúce produkty:

Káble, drôty

Kúpiť teraz
RND Connect

Séria komponentových produktov značky RND zahŕňa nasledujúce produkty:

Kryty, ventilátory, rezistory, kondenzátory, poistky, spínače

Kúpiť teraz
RND Connect

Séria laboratórnych produktov značky RND zahŕňa nasledujúce produkty:

Zdroje napájania, spájkovačky, nástroje, T&M

Kúpiť teraz