Podnik
Súkromný
EURbez DPH
Všetkocaret down icon
cart icon
Košík
Všetkocaret down icon

Spoločnosť

Spoločnosť Distrelec je vedúcim poskytovateľom produktov a služieb cez internet určených pre odborníkov na údržbu.

Spoločnosť Distrelec bola založená pred 40 rokmi vo Švajčiarsku ako spoločnosť zameraná na technológie v oblasti elektroniky, automatizácie a meraní. Máme pobočky vo viac ako 15 krajinách a zabezpečujeme spoľahlivé a rýchle zásobovanie zákazníkov v celej Európe.

Objavte spoločnosť Distrelec

Skúsenosti nahromadené za viac ako 40 rokov nám ako distribútorovi vysokokvalitných služieb poskytli dostatočný priestor na to, aby sme zistili, čo naši zákazníci potrebujú, a mohli im tak ponúknuť široký sortiment možností tých najlepších značiek so skvelou skladovou dostupnosťou. S viac ako 30,000 výrobkami pridanými každý rok dokážeme poskytnúť komponenty pre každý rozpočet a použitie. So zámerom poskytovať tú najlepšiu hodnotu sme dokonca vyvinuli našu vlastnú značku – RND – ktorá našim zákazníkom pri práci na dôležitých projektoch prináša výhodu v podobe vysokej kvality za nízku cenu. Vďaka našim mnohoročným skúsenostiam máme aj dobre zavedenú logistiku, ktorá nám umožňuje doručovanie až k vám v rekordnom čase.

Doručenie produktov, ktoré potrebujete, keď ich potrebujete

Pri zostavovaní nášho rozsiahleho produktového portfólia vyberal náš tím odborníkov a produktových manažérov len také značky a produkty, ktoré našim zákazníkom dokážu priniesť tú najlepšiu kvalitu. Spoľahnite sa na naše rozsiahle skúsenosti a užívajte si výhody svedomito vybraných komponentov a produktov, ktoré vám pomôžu s vašimi kľúčovými projektmi. Rozumieme prioritám našich zákazníkov a ponúkame možnosť urýchleného doručenia s cieľom minimalizovať prestoje. Navyše sú vám k dispozícii aj naše odborné miestne tímy predajnej a technickej podpory.

Zistite, ako vám spoločnosť Distrelec dokáže pomôcť